My Favorite Movies
| hunternapier's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Core 2003, PG-13) |
|
| 2 |
300 2007, R) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 5 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 13 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 14 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 15 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 17 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 18 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 19 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 20 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 21 |
The Patriot 2000, R) |
|
| 22 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 23 |
Independence Day 1996, PG-13) |























