My Favorite Movies


  hunterjt13's Rating My Rating
1
Miller's Crossing 1990,  R)
2
Casablanca 1942,  PG)
3
61* 2001,  Unrated)
4
The Silence of the Lambs 1991,  R)
5
...And Justice For All 1979,  R)
6
Annie Hall 1977,  PG)
7
The Hustler 1961,  Unrated)
8
The Green Mile 1999,  R)
9
Contact 1997,  PG)
10
Love Actually 2003,  R)
11
Closer 2004,  R)
12
The Big Chill 1983,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments