My Favorite Movies
| humantorchfan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007, PG) |
|
| 3 |
The Incredible Hulk 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Grindhouse 2007, R) |
|
| 7 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 9 |
Shooter 2007, R) |
|
| 10 |
Eight Below 2006, PG) |
|
| 11 |
Running Scared 2005, R) |
|
| 12 |
London 2005, R) |
|
| 13 |
Not Another Teen Movie 2001, R) |
|
| 14 |
Snakes on a Plane 2006, R) |
|
| 15 |
Employee of the Month 2006, PG-13) |
|
| 16 |
The Omen 2006, R) |
|
| 17 |
The Amityville Horror 2005, R) |
|
| 18 |
Halloween 2007, R) |
|
| 19 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 20 |
Step Up 2006, PG-13) |




















