My Favorite Movies
| hugskisses95's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Sandlot 1993, PG) |
|
| 2 |
The Sandlot 2 2005, PG) |
|
| 3 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 5 |
El Orfanato (The Orphanage) 2007, R) |
|
| 6 |
Stand by Me 1986, R) |
|
| 7 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 8 |
17 Again 2009, PG-13) |
|
| 9 |
Fast & Furious 2009, PG-13) |
|
| 10 |
Bride Wars 2009, PG) |
|
| 11 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 12 |
Up 2009, PG) |
|
| 13 |
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (Ice Age 3) 2009, PG) |
|
| 14 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 15 |
The Final Destination 2009, R) |
|
| 16 |
Death Race 2008, R) |
|
| 17 |
Wanted 2008, R) |

















