My Favorite Movies
| hudson4269's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Aliens 1986, R) |
|
| 2 |
Predator 1987, R) |
|
| 3 |
Big Trouble in Little China 1986, PG-13) |
|
| 4 |
RoboCop 1987, R) |
|
| 5 |
Robocop 2 1990, R) |
|
| 6 |
Young Guns 1988, R) |
|
| 7 |
Terminator 2: Judgment Day 1991, R) |
|
| 8 |
Bloodsport 1986, R) |
|
| 9 |
Commando 1985, R) |
|
| 10 |
Conan the Destroyer 1984, PG) |
|
| 11 |
Hudson Hawk 1991, R) |










