My Favorite Movies


  hudgensgirl85's Rating My Rating
1
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
i loved this movie and making it!!
2
Scary Movie 2000,  R)
3
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
made me cry
4
Boat Trip 2003,  R)
Boat Trip
SO FUNNY
5
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
a good movie!
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
7
50 First Dates 2004,  PG-13)
8
Failure to Launch 2006,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
10
Scary Movie 2 2001,  R)
11
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
12
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
13
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
awesome
14
Wedding Crashers 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments