My Favorite Movies
| huckelberry's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 2 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 3 |
Team America - World Police 2004, R) |
|
| 4 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 5 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 6 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 7 |
Blue Streak 1999, PG-13) |
|
| 8 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Bulletproof 1996, R) |
|
| 10 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |










