My Favorite Movies
| htthagm's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Juice 1992, R) |
|
| 2 |
GoodFellas 1990, R) |
|
| 3 |
Casino 1995, R) |
|
| 4 |
Boyz n the Hood 1991, R) |
|
| 5 |
Menace II Society 1993, R) |
|
| 6 |
Bluehill Avenue 2001, R) |
|
| 7 |
I'm Bout It 1997, R) |
|
| 8 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Blow 2001, R) |
|
| 10 |
Scarface 1983, R) |
|
| 11 |
Harlem Nights 1989, R) |
|
| 12 |
Boomerang 1992, R) |












