Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  hsv0909's Rating My Rating
1
Happy Feet 2006,  PG)
2
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
Ice Age 2: The Meltdown
such a funny movie.
3
Almost Famous 2000,  R)
4
How High 2001,  R)
5
8 Mile 2002,  R)
6
Wild Things 1998,  R)
7
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
8
Daredevil 2003,  PG-13)
9
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
10
The Mist 2007,  R)
11
Resident Evil: Extinction 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments