Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  hsnugirl1194's Rating My Rating
1
A Cinderella Story 2004,  PG)
2
Confessions of a Shopaholic 2009,  PG)
Confessions of a Shopaholic
really wanna see it!
3
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
4
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
5
High School Musical 2006,  G)
6
Cadet Kelly 2002,  Unrated)
7
What a Girl Wants 2003,  PG)
8
Sydney White 2007,  PG-13)
9
Step Up 2 the Streets 2008,  PG-13)
10
Twilight 2008,  PG-13)
11
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
12
Center Stage: Turn It Up 2008,  PG-13)
Center Stage: Turn It Up
Add a review (optional)...

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments