Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  hsmqueen2k9's Rating My Rating
1
A Cinderella Story 2004,  PG)
2
Bandslam 2009,  PG)
3
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
4
High School Musical 2006,  G)
5
High School Musical 2 2007,  G)
6
High School Musical: The Concert 2007,  Unrated)
7
High School Musical 4: East Meets West 2008,  Unrated)
8
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
9
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
10
The Prince and Me 2004,  PG)
11
A Guy Thing 2002,  PG-13)
12
17 Again 2009,  PG-13)
13
Hairspray 2007,  PG)
14
Me and Orson Welles 2010,  PG-13)
15
The Derby Stallion 2005,  PG)
16
Miracle Run (The Unexpected Journey) 2004,  PG)
17
Jonny Quest 2012,  Unrated)
18
Melinda's World 2005,  Unrated)
19
Princess Protection Program 2009,  G)
20
Ramona and Beezus 2010,  G)
21
Wizards of Waverly Place The Movie 2009,  Unrated)
22
Another Cinderella Story 2008,  PG)
23
Camp Rock 2008,  G)
24
Jonas Brothers: The 3D Concert Experience 2009,  G)
25
Sonny with a Chance 2009,  Unrated)
26
Camp Rock: The Final Jam 2010,  Unrated)
27
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
28
Grease 1978,  PG)
29
50 First Dates 2004,  PG-13)
30
Love Actually 2003,  R)
31
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
32
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
How to Lose a Guy in 10 Days
best film ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments