My Favorite Movies
| HPcrazy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 5 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 6 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Thumbelina 1994, G) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |












