Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  hpadfootblack's Rating My Rating
1
Forrest Gump 1994,  PG-13)
2
Fight Club 1999,  R)
3
The Prestige 2006,  PG-13)
4
The Illusionist 2006,  PG-13)
5
Juno 2007,  PG-13)
6
National Treasure 2004,  PG)
7
Million Dollar Baby 2004,  PG-13)
8
Dil Chahta Hai 2001,  Unrated)
9
Taare Zameen Par 2007,  PG)
10
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
11
Phone Booth 2003,  R)
Phone Booth
EXCITING!!!!!!!!!!!!!!
12
Cast Away 2000,  PG-13)
13
Erin Brockovich 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments