Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  howie17's Rating My Rating
1
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
Kill Bill: Volume 1
awsome
2
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
very gd lol
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
gr8 film nuber 2 is gr8 but 3 is guna rawk
4
300 2007,  R)
300
i want to see this it looks awsome!!!!!!
5
Bad Boys 1983,  R)
6
Ocean's Eleven 1960,  Unrated)
7
Click 2006,  PG-13)
8
The Longest Yard 1974,  R)
9
Rush Hour 1998,  PG-13)
10
Meet the Parents 2000,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
13
Bad Boys II 2003,  R)
14
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
15
Space Jam 1996,  PG)
16
Independence Day 1996,  PG-13)
17
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
18
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
19
Bad Boys 1995,  R)
20
Starsky & Hutch 2004,  PG-13)
21
Alien 1979,  R)
22
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)
23
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
24
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
25
The Longest Yard 2005,  PG-13)
26
Sin City 2005,  R)
Sin City
what can i say but ......AWESOME!!!!
27
War of the Worlds 2005,  PG-13)
28
Hellboy 2004,  PG-13)
29
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments