My Favorite Movies
| houseofminion's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scream, Blacula, Scream! 1973, PG) |
|
| 2 |
Blacula 1972, PG) |
|
| 3 |
The Fear 1995, R) |
|
| 4 |
The Fear: Resurrection (The Fear 2) 1999, R) |
|
| 5 |
Touch of Evil 1958, PG-13) |
|
| 6 |
Primal Fear 1996, R) |
|
| 7 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 8 |
The Evil Dead 1981, R) |
|
| 9 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 10 |
The Usual Suspects 1995, R) |
|
| 11 |
Cape Fear 1991, R) |
|
| 12 |
Hostel 2006, R) |












