My Favorite Movies
| hottiezanthe's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 4 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 6 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 7 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 8 |
Little Shop of Horrors 1986, PG-13) |
|
| 9 |
Daddy Day Care 2003, PG) |
|
| 10 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Fools Rush In 1997, PG-13) |
|
| 13 |
Throttle 2005, R) |
|
| 14 |
Kidulthood 2005, R) |
|
| 15 |
Kid Cop 1996, G) |
|
| 16 |
Crying Freeman 1995, Unrated) |
|
| 17 |
Anaconda 1997, PG-13) |
|
| 18 |
Dirty 2005, R) |
|
| 19 |
The Faculty 1998, R) |
|
| 20 |
End Game 2006, R) |
|
| 21 |
The Twilight Saga: Eclipse 2010, PG-13) |


















