My Favorite Movies
| hottie9112's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 4 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 7 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 8 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 10 |
Creep 2004, R) |
|
| 11 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 12 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 14 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 15 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 16 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 17 |
Honey 2003, PG-13) |

















