Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  hottie55cutie's Rating My Rating
1
Bring It On Again 2004,  PG-13)
2
Bring It On 2000,  PG-13)
3
Two Can Play That Game 2001,  R)
4
Thicker Than Water 1999,  R)
5
Friday the 13th Part VII - The New Blood 1988,  R)
6
Soul Plane 2004,  R)
7
The Color Purple 1985,  PG-13)
8
The Wood 1999,  R)
9
Not Another Teen Movie 2001,  R)
10
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
11
The Even Stevens Movie 2003,  G)
12
The Spongebob Squarepants Movie 2004,  PG)
13
Jackass - The Movie 2002,  R)
14
Scary Movie 2000,  R)
15
Scary Movie 2 2001,  R)
16
The Best Man 1999,  R)
17
The Girl Next Door 2004,  R)
18
Next Friday 2000,  R)
19
Friday After Next 2002,  R)
20
The Texas Chainsaw Massacre - The Next Generation (The Return of the Texas Chainsaw Massacre) 1994,  R)
21
Love Don't Cost a Thing 2003,  PG-13)
22
The Hot Spot 1990,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments