My Favorite Movies
| hotteresa30's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 5 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 6 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 7 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 8 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 9 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 10 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Grease 1978, PG) |
|
| 12 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 13 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 15 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 18 |
TMNT 2007, PG) |


















