Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  hottari326's Rating My Rating
1
Tommy Boy 1995,  PG-13)
2
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
i love it
3
Anger Management 2003,  PG-13)
4
Larry the Cable Guy: Health Inspector 2006,  PG-13)
5
Larry The Cable Guy - Git-R-Done 2004,  Unrated)
6
Delta Farce 2007,  PG-13)
7
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
i love em
8
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
9
Scary Movie 2 2001,  R)
10
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
11
Death Valley:Revenge of Bloody Bill 2004,  R)
12
Bloody Murder 2: Closing Camp (Halloween Camp) 2003,  R)
13
Bloody Murder 2000,  R)
14
Bloody Murder 1973,  R)
15
Bloody Mary 2006,  Unrated)
16
Sunday, Bloody Sunday 1971,  R)
17
Saw III 2006,  R)
18
Saw II 2005,  R)
19
Saw 2004,  R)
20
Saw IV 2007,  R)
21
Saw (short film) 2003,  Unrated)
22
Scream 1996,  R)
23
Scream, Blacula, Scream! 1973,  PG)
24
Stomp! Shout! Scream! 2009,  Unrated)
25
Scream for Help 1984,  R)
26
Scream of the Wolf 1974,  R)
27
Cry Wolf 2005,  PG-13)
28
Never Cry Wolf 1983,  PG)
29
Cry-Baby 1990,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments