Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  hotstufflishy's Rating My Rating
1
Are We There Yet? 2003,  PG)
2
Are We Done Yet? 2007,  PG)
Are We Done Yet?
this was one of the funniest movies i have ever seen
3
Stick It 2006,  PG)
4
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
5
Accepted 2006,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
loved it
8
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
very funny
9
Open Season 2006,  PG)
Open Season
found it really funny
10
Saw III 2006,  R)
11
Saw II 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments