My Favorite Movies
| hotstuffb1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Broken Arrow 1996, R) |
|
| 2 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 3 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 4 |
Tremors 1990, R) |
|
| 5 |
Independence Day 1996, PG-13) |
|
| 6 |
Jurassic Park 1993, PG-13) |
|
| 7 |
Jurassic Park III 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Jack Frost 1998, PG) |
|
| 9 |
Batman Returns 1992, PG-13) |
|
| 10 |
As Good As It Gets 1997, PG-13) |
|
| 11 |
A Few Good Men 1992, R) |
|
| 12 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Saturday Night Fever 1977, R) |
|
| 14 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 15 |
Cry-Baby 1990, PG-13) |
|
| 16 |
Grease 1978, PG) |
|
| 17 |
Shout 1991, PG-13) |
|
| 18 |
Speed 1994, R) |
|
| 19 |
Mamma Mia! 2008, PG-13) |
|
| 20 |
Footloose 1984, PG) |




















