My Favorite Movies
| hotorobin's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Déjà Vu 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 3 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 4 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 7 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 8 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 9 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 10 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 11 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 12 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 14 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 15 |
The Green Mile 1999, R) |















