My Favorite Movies
| hotmercury777's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Inspiracion 2001, Unrated) |
|
| 2 |
La Mujer de Mi Hermano 2005, R) |
|
| 3 |
Cruel Intentions 1999, R) |
|
| 4 |
La Tregua (The Truce) 2003, Unrated) |
|
| 5 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Amores Perros 2000, R) |
|
| 7 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Guess Who 2005, PG-13) |
|
| 9 |
First Love, Last Rites 1997, R) |
|
| 10 |
Making Love 1982, R) |
|
| 11 |
Dreamer: The Movie 2005, Unrated) |










