My Favorite Movies


  hotchik0069's Rating My Rating
1
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
2
For Keeps 1988,  PG-13)
3
The First Wives Club 1996,  PG)
4
Beaches 1988,  PG-13)
5
Girls Just Want to Have Fun 1985,  PG)
6
Fried Green Tomatoes 1991,  PG-13)
7
Ghost 1990,  PG-13)
8
Sixteen Candles 1984,  PG)
9
Pretty Woman 1990,  R)
10
Pretty in Pink 1986,  PG-13)
11
Selena 1997,  PG)
12
Simply Irresistible 1999,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments