My Favorite Movies
Harry Potter Series(ofcourse)..*<3StepUp<3*..
| HotAngel7's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 3 |
Flyboys 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Saw II 2005, R) |
|
| 6 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 8 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 9 |
Curious George 2006, G) |
|
| 10 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 11 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Gangster 2006, Unrated) |
|
| 13 |
Devdas 2002, PG) |
|
| 14 |
Vivah 2005, Unrated) |
|
| 15 |
Black 2005, Unrated) |
|
| 16 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 17 |
Dhoom 2004, Unrated) |
|
| 18 |
Salaam-e-Ishq 2007, Unrated) |
|
| 19 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 20 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |




















