My Favorite Movies
| hossam11's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Batman Returns 1992, PG-13) |
|
| 3 |
Batman & Robin 1997, PG-13) |
|
| 4 |
Batman Forever 1995, PG-13) |
|
| 5 |
Batman - Mystery of the Batwoman 2003, PG) |
|
| 6 |
Batman & Mr. Freeze - SubZero 1998, Unrated) |
|
| 7 |
Batman Beyond - Return of the Joker 2000, PG-13) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 9 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |










