Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  horses22's Rating My Rating
1
Happy Feet 2006,  PG)
2
High School Musical 2006,  G)
3
Just My Luck 2006,  PG-13)
4
Not Another Teen Movie 2001,  R)
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
Transformers 2007,  PG-13)
7
The Grudge 2004,  PG-13)
8
Scary Movie 2 2001,  R)
9
Scream 2 1997,  R)
10
The Mummy 1999,  PG-13)
11
Mean Girls 2004,  PG-13)
12
She's the Man 2006,  PG-13)
13
It's a Boy Girl Thing 2006,  PG-13)
14
Click 2006,  PG-13)
15
Moulin Rouge 1952,  Unrated)
16
Chicago 2002,  PG-13)
17
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
18
Evan Almighty 2007,  PG)
19
Snakes on a Plane 2006,  R)
20
Bratz: The Movie 2007,  PG)
21
Bee Movie 2007,  PG)
22
Fred Claus 2007,  PG)
23
The Golden Compass 2007,  PG-13)
24
Enchanted 2007,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments