My Favorite Movies
| horselady1955's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Cool Runnings 1993, PG) |
|
| 3 |
City by the Sea 2002, R) |
|
| 4 |
Cabin Boy 1994, PG-13) |
|
| 5 |
With Honors 1994, PG-13) |
|
| 6 |
Miss Potter 2006, PG) |
|
| 7 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 8 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 9 |
This Film is Not Yet Rated 2005, NC-17) |
|
| 10 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 11 |
I Think I Love My Wife 2007, R) |
|
| 12 |
Brotherhood of the Wolf 2002, R) |












