My Favorite Movies


  horcruxes7's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
best film! im a huge potter fan!
2
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
totally rocks!! HP all the way!!
3
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
i want a basalisk!!!
4
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
potter mania!!
5
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
love all the p[otter movies
6
Eragon 2006,  PG)
Eragon
fantastic! dragon is soo beautiful!!
7
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
jack sparrow rocks!!
8
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
this is going to be great
9
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
damn good!
10
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008,  PG)
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
cant wait for this one
11
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
Spider-Man 3
emm not tht amazin but still its cool!!
12
A Cinderella Story 2004,  PG)
13
Freaky Friday 2003,  PG)
Freaky Friday
soo funny!!!
14
Rush Hour 1998,  PG-13)
Rush Hour
best action movie!!! these dudes rock!!
15
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory
this was amazing!
16
Aquamarine 2006,  PG)
Aquamarine
i totally loved this movie! didnt think i would but it was so sweet!
17
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
18
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
Best Vamp movie ever!!
19
The Messengers 2007,  PG-13)
The Messengers
scary and freaky but good!
20
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
The Twilight Saga: New Moon
This will be amazin
21
Transformers: Revenge of the Fallen 2009,  PG-13)
Transformers: Revenge of the Fallen
this better live up to part 1!!!!!!!!!!!
22
The Uninvited 2009,  PG-13)
23
Stick It 2006,  PG)
24
Awake 2007,  R)
Awake
tooooooo damn gud!
25
Stardust 2007,  PG-13)
Stardust
this looks really gud! i luv fantasy!
26
The Perfect Man 2005,  PG)
The Perfect Man
this movie is soo sweet!
27
The Covenant 2006,  PG-13)
28
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief 2010,  PG)
29
I Am Number Four 2011,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments