My Favorite Movies
| hoodwiise's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Saw II 2005, R) |
|
| 4 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 5 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 6 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 7 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |










