My Favorite Movies


  honeysheart's Rating My Rating
1
A Little Princess 1995,  G)
2
The Princess Diaries 2001,  G)
3
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
High School Musical 2006,  G)
7
School of Rock 2003,  PG-13)
8
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events 2004,  PG)
9
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
10
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
11
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
12
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
13
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
14
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
15
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
16
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
17
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
18
Scary Movie 2 2001,  R)
19
Garfield - The Movie 2004,  PG)
20
The Tigger Movie 2000,  G)
21
Pooh's Heffalump Movie 2005,  G)
22
The Omen 2006,  R)
23
The Da Vinci Code 2006,  PG-13)
24
The Cheetah Girls 2 2006,  G)
25
The Powerpuff Girls - The Movie 2002,  PG)
26
The Spongebob Squarepants Movie 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments