Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  honeydoll12's Rating My Rating
1
Honey 2003,  PG-13)
2
Catwoman 2004,  PG-13)
3
The Rich Man's Wife 1996,  R)
4
Fantastic Four 2005,  PG-13)
5
Memoirs of a Geisha 2005,  PG-13)
6
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
7
Madea's Family Reunion 2006,  PG-13)
8
The Skeleton Key 2005,  PG-13)
9
Raising Helen 2004,  PG-13)
10
Black Sheep 1996,  PG-13)
11
School of Rock 2003,  PG-13)
12
The Texas Chainsaw Massacre 1974,  R)
13
A Little Princess 1995,  G)
14
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
15
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
16
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
17
Big Momma's House 2000,  PG-13)
18
White Chicks 2004,  PG-13)
19
You Got Served 2004,  PG-13)
20
The Notebook 2004,  PG-13)
21
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
22
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
23
King Kong 2005,  PG-13)
24
Guess Who 2005,  PG-13)
25
Aquamarine 2006,  PG)
26
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
27
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
28
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
29
Step Up 2006,  PG-13)
30
Romeo Must Die 2000,  R)
31
Queen of the Damned 2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments