Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  honey272001's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
2
Cars 2006,  G)
3
The Notebook 2004,  PG-13)
4
Hitch 2005,  PG-13)
5
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
6
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
7
Batman Begins 2005,  PG-13)
8
Teen Witch 1989,  PG-13)
9
The Dark Crystal 1982,  PG)
10
Monsters, Inc. 2001,  G)
11
The Santa Clause 3: The Escape Clause 2006,  G)
12
The Little Mermaid II - Return to the Sea 2000,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments