Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  honey27's Rating My Rating
1
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
i luv this movie saw it a million times
2
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
3
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
this guy got skills
4
The Break-Up 2006,  PG-13)
The Break-Up
great movie
5
Little Black Book 2004,  PG-13)
Little Black Book
good movie
6
The Fallen 2004,  Unrated)
7
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
it was a wonderful love story but so sad at the end
8
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
9
Spider-Man Strikes Back (Spiderman: The Deadly Dust) 1978,  Unrated)
10
Superman Returns 2006,  PG-13)
11
Superman II 1981,  PG)
12
Superman 1978,  PG)
13
Bring It On 2000,  PG-13)
14
Love and Basketball 2000,  PG-13)
Love and Basketball
great romantic movie
15
Endless Love 1981,  R)
16
Interview with the Vampire 1994,  R)
Interview with the Vampire
very good movie
17
Premonition 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments