My Favorite Movies


  homieledz's Rating My Rating
1
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
heaed abt dat's why wana see it
2
Pride and Prejudice ,  Unrated)
Pride and Prejudice
lovely movie,so romantic esp da 2 main 1.da settin is really gud
3
Little Man 2006,  PG-13)
4
White Chicks 2004,  PG-13)
5
Snow White and the Seven Dwarfs 1937,  G)
6
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
7
The Longest Yard 2005,  PG-13)
8
Blade: Trinity 2004,  R)
9
Romeo and Juliet 1976,  Unrated)
10
Romeo and Juliet 1968,  PG)
11
Honey 2003,  PG-13)
12
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
13
Dirty Dancing - Havana Nights 2004,  PG-13)
14
Dirty 2005,  R)
15
Bring It On 2000,  PG-13)
16
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments