My Favorite Movies


  homiegurl1's Rating My Rating
1
Chek law dak gung (Naked Weapon) 2003,  R)
Chek law dak gung (Naked Weapon)
i luv chinese movies
2
I'll Always Know What You Did Last Summer 2006,  R)
3
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
funny ass movie
4
Resident Evil 2002,  R)
Resident Evil
i luv zombie movies
5
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
Resident Evil - Apocalypse
i luv this one more then the first one
6
Resident Evil: Extinction 2007,  R)
7
See No Evil 2006,  R)
8
Army of Darkness 1993,  R)
9
Gia 1998,  R)
Gia
anglina jolie is a great actress in this movie she played that role good.
10
The Truth About Jane 2001,  Unrated)
The Truth About Jane
i like this movie
11
The Exorcism of Emily Rose 2005,  PG-13)
The Exorcism of Emily Rose
this movie scared the hell out of me
12
Saving Face 2004,  R)
13
Gray Matters 2006,  PG-13)
14
So Close 2003,  R)
So Close
this waz a good movie luv the fightin in it.
15
An American Haunting 2006,  PG-13)
16
The Haunting 1999,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments