My Favorite Movies
| holhest's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 5 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 6 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 7 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 9 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 11 |
American Pie 1999, R) |
|
| 12 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 13 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 14 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 15 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Lethal Weapon 1987, R) |
















