My Favorite Movies
Give list a short description
| hoggyisgr8's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Leprechaun in the Hood 2000, R) |
|
| 3 |
Without A Paddle 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Hustle & Flow 2004, R) |
|
| 8 |
Evil Dead 2 1987, R) |
|
| 9 |
Saw 2004, R) |
|
| 10 |
Saw II 2005, R) |
|
| 11 |
Seed Of Chucky 2004, R) |
|
| 12 |
Severance 2006, R) |
|
| 13 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 14 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 15 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 16 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Saw III 2006, R) |
|
| 18 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 19 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 20 |
Crossover 2006, PG-13) |
|
| 21 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 22 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 23 |
White Noise 2005, PG-13) |
|
| 24 |
Kidulthood 2005, R) |























