My Favorite Movies


  hockey89rules's Rating My Rating
1
Assault on Precinct 13 2005,  R)
Assault on Precinct 13
Great action movie lots of guns and explosions
2
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
Hilarious...got to watch those steroids
3
Bad Boys 1995,  R)
Bad Boys
Great movie
4
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
American Pie Presents - Band Camp
Hilarious!!!
5
The Rundown (Welcome to the Jungle) 2003,  PG-13)
The Rundown (Welcome to the Jungle)
Great movie....the monkies were my favourite
6
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
Happy Gilmore
A comedy classic
7
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
8
Rudy 1993,  PG)
9
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
10
Dumb and Dumber 1997,  PG-13)
11
Forrest Gump 1994,  PG-13)
12
Grandma's Boy 2006,  R)
Grandma's Boy
HILARIOUS!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments