My Favorite Movies
| hmurphy38691's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Man of the House 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 5 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 6 |
Kate & Leopold 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Beauty and the Beast 1991, G) |
|
| 8 |
French Kiss 1995, PG-13) |
|
| 9 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 10 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 11 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 12 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |
|
| 13 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 14 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 15 |
Vampire in Brooklyn 1995, R) |
|
| 16 |
Buffy the Vampire Slayer 1992, PG-13) |
















