My Favorite Movies
| hizavel04's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Cruel Intentions 1999, R) |
|
| 2 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 4 |
Underworld 2003, R) |
|
| 5 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Notting Hill 1999, PG-13) |
|
| 9 |
Independence Day 1996, PG-13) |
|
| 10 |
Down to You 2000, PG-13) |
|
| 11 |
You've Got Mail 1998, PG) |
|
| 12 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 14 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Autumn in New York 2000, PG-13) |
|
| 16 |
Shakespeare in Love 1998, R) |
|
| 17 |
Wolf 1994, R) |
|
| 18 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 19 |
Mona Lisa Smile 2003, PG-13) |



















