My Favorite Movies
| HippieVamp99's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007, R) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Stardust 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 10 |
Across the Universe 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 12 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 13 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 14 |
The League of Extraordinary Gentlemen 2003, PG-13) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 16 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 17 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Get Smart 2008, PG-13) |


















