My Favorite Movies
| HinataNaruto's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Naruto the Movie - NCM Event , Unrated) |
|
| 5 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 9 |
Heavy Metal 1981, R) |
|
| 10 |
Full Metal Gokudô (Full Metal Yakuza) 1997, NC-17) |
|
| 11 |
Full Metal Jacket 1987, R) |











