Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  hinakrm's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
A MAGICAL EXPERIENCE
2
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
DAN IS LUKIN FAB!!! BUT DIDNT LIKE CHO THOUGH
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
THIS MOVIE ROCKZZ!!!!! JUST LUV IT FRM START TO THE END/
4
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
5
Discovering the Real World of Harry Potter 2001,  Unrated)
6
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
7
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
8
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010,  PG-13)
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1
i know its gonna be great. hp fans will see to it!
9
The Pacifier 2005,  PG)
The Pacifier
it is a nice family movie. fun to watch.
10
Saw 2004,  R)
Saw
it is just too disgusting and sickening.
11
Hellboy 2004,  PG-13)
12
Red Eye 2005,  PG-13)
13
The Village 2004,  PG-13)
14
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
Just Like Heaven
awsome movie. just loved it!!
15
Beauty Shop 2005,  PG-13)
16
High School Musical 2006,  G)
17
High School Musical 2 2007,  G)
18
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
19
Four Brothers 2005,  R)
20
The Brothers Grimm 2005,  PG-13)
21
Sahara 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments