My Favorite Movies
Give list a short description
| Hillshire's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 3 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 4 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 5 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 6 |
Holiday in Handcuffs 2007, Unrated) |
|
| 7 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 9 |
The Departed 2006, R) |
|
| 10 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 11 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |











