Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  hhassam's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
2
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
4
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
5
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
6
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010,  PG-13)
7
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
8
Aquamarine 2006,  PG)
9
A Cinderella Story 2004,  PG)
10
Material Girls 2006,  PG)
11
Agent Cody Banks 2003,  PG)
12
The Perfect Man 2005,  PG)
13
Raise Your Voice 2004,  PG)
14
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
15
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
16
Cadet Kelly 2002,  Unrated)
17
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
18
Stormbreaker (Alex Rider: Operation Stormbreaker) 2006,  PG)
19
High School Musical 2006,  G)
20
High School Musical 2 2007,  G)
21
Sleepover 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments