My Favorite Movies


  hhapy1's Rating My Rating
1
Pulp Fiction 1994,  R)
2
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
3
Forrest Gump 1994,  PG-13)
4
Grease 1978,  PG)
5
Donnie Darko 2001,  R)
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
7
Coraline 2009,  PG)
8
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
9
Juno 2007,  PG-13)
10
The Doors 1991,  R)
11
Rules of Lies (Pravidla lzi) 2007,  Unrated)
12
Year of the Devil (Rok dábla) 2002,  G)
Year of the Devil (Rok dábla)
I love it!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments