My Favorite Movies
| heyjude1980's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jurassic Park 1993, PG-13) |
|
| 2 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Citizen Kane 1941, PG) |
|
| 4 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 5 |
The Last Emperor 1987, PG-13) |
|
| 6 |
Dumbo 1941, G) |
|
| 7 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Reservoir Dogs 1992, R) |
|
| 9 |
The Great Dictator 1940, G) |
|
| 10 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 11 |
The Evil Dead 1981, R) |
|
| 12 |
The Exorcist 1973, R) |












