My Favorite Movies
| herlinz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 4 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 5 |
Mulan 1998, G) |
|
| 6 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 7 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 8 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 9 |
Tokyo Godfathers 2003, PG-13) |
|
| 10 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Ratatouille 2007, G) |
|
| 12 |
Enchanted 2007, PG) |
|
| 13 |
Mr. Magorium's Wonder Emporium 2007, G) |













